سایر ویژگی های آنتی ویروس  Eset

فایروال قابل تنظیم و ویژگی های حفاظتی اضافی در زمان واقعی

یک فایروال قابل تنظیم نیز گنجانده شده است. می‌توانید حالت‌های فیلتر و نمایه‌های فایروال مختلف را انتخاب کنید، همچنین قوانین و دستورالعمل‌های فردی را مشخص کنید. “محافظت از هرزنامه” به طور خودکار ایمیل های اسپم را شناسایی و حذف می کند. “محافظت از وب کم” “خرید نود 32” هر زمانی که برنامه ها سعی می کنند به وب کم شما دسترسی پیدا کنند به شما اطلاع می دهند و جستجوهای غیرمجاز را مسدود می کنند.

ابزارهای ضد سرقت

ESET “محافظت ضد سرقت” را به کاربران دسکتاپ ارائه می دهد. به طور معمول، این فقط در برنامه های تلفن همراه گنجانده شده است. در ناحیه حساب ESET HOME، می‌توانید با GPS دستگاه‌های ثبت‌شده را پیدا کنید، صفحه‌نمایش را بگیرید یا از شخصی که دستگاه را در دست دارد عکس بگیرید.

از ویژگی‌های ضد سرقت ESET برای ایجاد تله برای هر کسی که دستگاه‌های شما را می‌دزدد، استفاده کنید.

همچنین می‌توانید کنترل‌های والدین را در قسمت حساب ESET HOME تنظیم کنید و فعالیت اینترنتی فرزندانتان را محدود کنید.

ویژگی های Smart Security Premium

گران‌ترین گزینه اشتراک، کاربرانی را با مدیریت رمز عبور و «داده امن» جذب می‌کند. برای استفاده از اولین، باید آن را در حساب ESET خود فعال کنید و یک رمز عبور اصلی ایجاد کنید. هیچ برنامه دسکتاپ مستقلی گنجانده نشده است، بنابراین باید از افزونه مرورگر ابزار استفاده کنید که با اکثر مرورگرهای محبوب سازگار است. “Secure Data” به شما امکان می دهد پوشه ها را با AES 256 رمزگذاری کنید، حتی در دستگاه های ذخیره سازی خارجی.

رمزگذاری فایل

علاوه بر مدیریت رمز عبور، کاربران Smart Security Premium همچنین می توانند فایل ها یا داده های مهم را رمزگذاری کنند. برای انجام این کار، به سادگی یک درایو مجازی یا یک پوشه رمزگذاری شده در یک دستگاه ذخیره سازی خارجی ایجاد کنید. به این ترتیب، حتی اگر دستگاه یا رایانه شما توسط سارقان به سرقت رفته باشد، آنها نمی توانند به حساس ترین فایل های شما دسترسی داشته باشند.

با “Secure Data”، می توانید با خیال راحت مهمترین فایل های خود را رمزگذاری کنید.

یکی از غایب قابل توجه یک خردکن داده است که قادر به حذف دائم فایل ها است. گران ترین اشتراک از نظر امکانات اضافی تا حدودی نازک است و از VPN بهره می برد. تنظیم عملکرد، جدا از حالت محدود “بازیگر”، نیز واقعاً ارائه نشده است.

ویژگی های موبایل

برنامه اصلی اندروید ESET Mobile Security رایگان است، اما برای ویژگی‌های بیشتر، به اشتراک نیاز دارید. با نسخه پریمیوم، امکان انجام و برنامه‌ریزی اسکن دستی ویروس، مانند زمانی که گوشی هوشمند شما بوت می‌شود، وجود دارد. برای هر کسی که علاقه مند به خودکارسازی امنیت دستگاه خود است، این ویژگی مورد استقبال قرار خواهد گرفت. ما نمی توانیم هیچ برنامه تلفن همراه دیگری را که عملکرد مشابهی ارائه می دهد فکر کنیم.

در کنار محافظت بلادرنگ، نسخه رایگان شامل اقدامات ضد سرقت نیز می شود. در قسمت حساب ESET HOME، می توانید (از راه دور) دستگاه خود را قفل کنید یا یک آژیر بلند را فعال کنید.