لوازم باغی آینده دیوارهای سبز هستند – آنها درگیر ، خودپایدار و سازنده هستند

یک آزمایش گر ، The Future Laboratory UK ، باغ آینده را نسبت به گذشته جذاب ، خودپایدار و سازنده تر معرفی کرده است. این روند تا حدودی به دلیل کاهش اقتصادی تقویت می شود اما همچنین تمایل عمومی به زندگی هماهنگ تر با محیط وجود دارد. زندگی ارگانیک دیگر حوزه افراد شسته نشده است. در همین حال ، ما در فضاهای محدودتری زندگی می کنیم و دسترسی کمتری به فضای شخصی خود داریم.

لوازم باغبانی معمولاً عقب مانده از روندهای اجتماعی هستند اما به اجرای دیوار سبز طرز قابل توجهی برخی از محصولات باغبانی وجود دارند که از این تغییرات اجتماعی آگاه شده اند و علیرغم کمبود مکان ، تمایل ساکنین شهر را برای برقراری ارتباط با مادر طبیعت را برآورده می کنند.

باغبانی دیگر به فضای بیرونی احتیاج ندارد. شما حتی به فضای آزاد طبقه هم نیازی ندارید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک دیوار خالی ، نور کافی و چند جیب Wallyly Wally است. جیب ها نوعی کاشت دیواری است که به بیشتر دیوارها اجازه می دهد ظرف چند ساعت به باغ عمودی خود تبدیل شوند.

مواد ساخته شده از بطری های پلاستیکی بازیافتی باعث صرفه جویی در مصرف آب می شوند. همچنین باعث می شود سیستم ریشه گیاه نفس بکشد ، در نتیجه رشد سالم را تقویت می کند. اما مهمتر از همه ، گیاهان را قادر می سازد تا به صورت دیواری رشد کنند (بدون آسیب رساندن به دیوار) و نصب آن دشوارتر از قفسه کتاب نیست. مقاوم است و حتی قبل از استقرار گیاهان نیز عالی به نظر می رسد.

پاتریک بلانک ، گیاه شناس فرانسوی پیشگام دیوارهای سبز که به آنها دیوارهای زنده و باغ های عمودی نیز می گویند. او مفهوم باغبانی عمودی را مشهور کرده است. دنیای تبلیغات در حال حاضر مهارت های او را در آغوش گرفته و او را برای ایجاد بیلبوردهای زنده مختلف در سراسر جهان درگیر می کند. در واقع دیوار سبز هتل آتنئوم لندن صفحه طرفداران فیس بوک خود را دارد.

در پاسخ به افزایش علاقه به این روش کاشت ، سیستم های مختلف دیوار سبز در سال های اخیر ایجاد شده است. Woolly Wally Pocket یکی از اولین سیستم هایی است که حتی ابتدایی ترین باغبان را قادر می سازد بدون نیاز به دانش ساخت گیاهان ویژه و دیوارهای سبز ، دیوار زنده ای بسازد.

دیوار زندگی می تواند در داخل یا خارج از منزل واقع شود و به همان اندازه که می خواهید کوچک یا بزرگ باشد. کاشت دیواری ها در سه اندازه و سه رنگ ارائه می شوند تا طرح دیوار سبز شما را در خود جای دهد. این یک راه حل آسان برای همه آن دسته از علاقه مندان به باغچه های عمودی است که از زمان خود جلوتر هستند.