Aplikacja mobilna Hindustan Times News – recenzja

Wszystko dzisiaj wydaje się zbiegać w jednym punkcie – telefony komórkowe! Poczta e-mail, przeglądanie stron internetowych, przeglądanie dokumentów itp. stały się teraz tak powszechnymi funkcjami, że nie można ich już traktować jako funkcji premium. Z coraz większą areną tego, co możesz dziś zrobić youtube filmiki ze swoim telefonem komórkowym, przedstawiamy Ci przydatną małą aplikację, która po prostu dodaje więcej wartości do Twojego telefonu.

Aplikacja mobilna Hindustan Times (zatytułowana mPaper)  to lekka aplikacja, którą można pobrać na telefon komórkowy i zapewnia dostęp do najważniejszych wiadomości w ruchu! Korzystam z tej aplikacji od kilku miesięcy, a ostatnio przeszła ona aktualizację, która dodatkowo poprawia jej użyteczność i wydajność. Aplikacja jest konfigurowalna zgodnie z własnymi preferencjami i możesz wybierać spośród szeregu sekcji, które z kolei można dostosować do kategorii, które chcesz wyświetlić na stronie głównej aplikacji.

Oferowane działy to: aktualności, rozrywka i styl życia,  artykuły i blogi oraz edukacja. Tutaj wybieram najczęściej używaną sekcję do przeglądu – sekcję wiadomości. Aplikacja dzieli wiadomości na zakładki, w tym nagłówki, wiadomości krajowe, wiadomości ze świata, sport, specyficzne dla miasta (Delhi i Bombaj) i biznes. Możesz wybrać te, dla których chcesz otrzymywać odświeżoną zawartość.

Wiadomości są aktualizowane dość często, dzięki czemu zawartość jest dość świeża. Masz możliwość kliknięcia wiadomości, o której chcesz przeczytać więcej, co otwiera całą historię. Aplikacja ma również przewijany pasek wiadomości u góry, który podkreśla ważne i najnowsze nagłówki wiadomości. Co więcej, możesz pozostawić aplikację działającą w tle, a na ekranie głównym telefonu masz przewijany pasek wyświetlający najnowsze wiadomości.